MSM i DMSO – Organiczna siarka jako wszechstronny uzdrawiacz
MSM i DMSO – Organiczna siarka jako wszechstronny uzdrawiacz

MSM, dimetylosulfon lub metylosulfonylometan o wzorze ( CH3 ) 2SO2 występuje naturalnie w wielu świeżych produktach, ale jest tracony podczas przetwarzania pokarmów. Jego głównym zastosowaniem w organizmie jest w synteza kolagenu, tworzenie skóry, naczyń krwionośnych, włosów i paznokci. Jego główną zaletą jest utrzymywanie komórek, skóry i naczyń krwionośnych elastycznymi, co jest cechą młodości. Dlatego też siarka organiczna uważana jest za minerał piękna. MSM utrzymuje ściany komórkowe drożnymi w taki sposób, że substancje odżywcze mogą swobodnie przepływać do komórek a toksyny mogą być łatwo usuwane z organizmu.

czytaj całość »
JAK DOBRAĆ RĘKAWICE DO TRENINGU NA WORKU BOKSERSKIM?
JAK DOBRAĆ RĘKAWICE DO TRENINGU NA WORKU BOKSERSKIM?

Podstawową zasadą podczas treningu na worku treningowym jest zapewnienie sobie bezpieczeństwa.

Nieprzemyślany, łamiący podstawowe zasady techniczne trening może bardzo szybko doprowadzić do bolesnych kontuzji a przecież nie to powinno być naszym celem. 
Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady ułatwiające właściwe zabezpieczenie swoich dłoni podczas treningu na worku.

czytaj całość »
MSM – po prostu siarka
MSM – po prostu siarka

MSM to skrót od metylosulfonylometan czyli po prostu siarka organiczna. Występuje on w przyrodzie w świeżych warzywach, owocach, herbacie, produktach zbożowych oraz w świeżym krowim mleku. Niestety jest dość delikatny i bardzo łatwo go „zniszczyć” gotowaniem lub pasteryzacją. MSM traci się również przez zamrażanie oraz naświetlanie. Niestety, dziś warzywa i owoce się hoduje a nie uprawia. Proces konserwacji niszczy MSM praktycznie do zera.

czytaj całość »
Arnold Schwarzenegger radzi odc.2

Praktycznie nie ma limitu wieku dla uprawiania kulturystyki. Jednakże dla osób powyżej 25 roku życia, które chciałyby zaangażowć się w jakąkolwiek formę wymagającą wysiłku fizycznego włącznie z bieganiem, tenisem, siatkówką, itp.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

olimpiafit suplementy odżywki spalacze tłuszczu kreatyna białko masa siła bcaa, witaminy i minerały treningi ćwiczenia podnoszenie ciężarów

.
Sklep internetowy od home.pl